Majówka z Nordic Walking

Zapraszamy na majowy relaks z Nordic Walking. Nordic Walking to nie tylko sposób na zdrowy styl życia, ale również doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu i dobrą zabawę.

W tym roku Tarnowskie TKKF zachęca wszystkich do udziału w „Majówce z Nordic Walking”. To obecnie jedna z nowych, jak i uniwersalnych form spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wykorzystywane podczas marszu specjalnie skonstruowane kijki pomagają w utrzymaniu równowagi oraz stabilności na każdym rodzaju podłoża. Dzięki temu ta forma aktywności ruchowej nadaje się dla ludzi w każdym wieku oraz o różnym stopniu sprawności fizycznej.

Doskonale wpływa na poprawę kondycji fizycznej i usprawnia funkcje oddechowe, krążenia, motorykę całego ciała oraz wzmacnia mięsnie odpowiedzialne za prawidłową postawę. Zapewnia skuteczną profilaktykę w wielu schorzeniach i wykorzystywana jest również w rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Nordic Walking to nie tylko sposób na zdrowy styl życia, ale również doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu i dobrą zabawę.
Zajęcia odbywać się będą z każdą niedzielę miesiąca maja b.r.o godzinie 16.00 na terenach rekreacyjnych Góry Św. Marcina. Spotkania poprowadzi mgr Wiesław Gwizd oraz instruktorka nowoczesnych form fitness Barbara Gwizd. Zbiórka przy wejściu na basen TOSiR-u na Górze Św. Marcina. Uczestnictwo jest nieodpłatne! Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia wolnego czasu.